Jak dojechać z lotniska do Apartamentów Aurora?


Zobacz także: Jak dojechać z Dworca Głównego w Krakowie

Osoby często podróżujące samolotami cenią sobie komfort i oszczędność czasu. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja miejsca noclegowego podczas podroży. Nasza atrakcyjna oferta apartamentów 1pokojowych, apartamentów 2pokojowych i apartamentów 3pokojowych jest przeznaczona dla każdego. Szczególnie zachęcamy do skorzystania z niej tych Klientów, dla których ważny jest dobry dojazd z lotniska.

apartament dwupokojowy aurora

Wskazówki dojazdu z lotniska Balice do Apartamentów Aurora

Port lotniczy Balice znajduje się w odległości około 11 km od ścisłego centrum Krakowa. W zależności od preferencji, do siedziby naszych Apartamentów można dotrzeć z lotniska autobusową komunikacją miejską lub samochodem (taxi).

Dojazd z lotniska do Apartamentów Aurora możliwy jest za pomocą autobusów MPK. Na tej trasie kursuje autobus 292 (co 20 minut) oraz 208 (raz na godzinę). Chcąc dostać się do Apartamentów Aurora należy wysiąść na przystanku „Plac Inwalidów” – jest to dwudziesty czwarty przystanek na tej trasie. Czas jazdy to około 30 minut. Gdy znajdziemy się na przystanku „Plac Inwalidów” należy przejść jeszcze ok. 460 m (10 minut), aby znaleźć się na ul. Kazimierza Wielkiego 34, czyli w siedzibie naszych Apartamentów.

 

jakdojade-logo

Sprawdź najlepszy dojazd z Lotniska Kraków Balice do Apartamentów Aurora na jakdojade.pl
Kliknij w ikonkę obok

 

Z krakowskiego lotniska bez problemu można do nas dotrzeć samochodem. Dojazd jest możliwy ulicą Balicką lub przez Wolę Justowską (ulicą Królowej Jadwigi). W zależności od natężenia ruchu podróż ta trwać może około 20-30 minut. Dla zainteresowanych dołączamy mapkę przedstawiającą możliwą trasę dojazdu z lotniska Balice do Apartamentów Aurora.

Jednocześnie pragniemy poinformować naszych Gości, którzy przyjeżdżają do nas samochodami, że w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) na ulicy Kazimierza Wielkiego obowiązuje strefa płatnego parkowania w godzinach 10:00-20:00. Warto też pamiętać o godzinach szczytu rano (ok. 7:00-9:30) oraz po południu (ok. 16:00-18:30) – wtedy na drogach możemy spodziewać się największych korków.

Apartamenty Aurora – oferta dla każdego

 Aurora zapraszają w swoje progi wszystkie osoby, które przybywają do Krakowa w celach turystycznych i służbowych. Doskonały dojazd z lotniska Balice, jak też świetna lokalizacja apartamentów to tylko wybrane nasze zalety. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i rezerwacji noclegu w Apartamentach Aurora

Zależy Ci na noclegu w Krakowie z dobrym dojazdem z lotniska?

Apartamenty Aurora to opcja idealna dla Ciebie, zadzwoń!