Jak dojechać z Dworca Głównego do Apartamentów Aurora?


Zobacz także: Jak dojechać z lotniska Kraków-Balice

Przybywając do Krakowa najczęściej zależy nam, aby nasze miejsce noclegowe było dobrze skomunikowane z dworcem PKP lub PKS. Apartamenty Aurora są pod tym względem idealnym rozwiązaniem. Naszą ofertę kierujemy zarówno do turystów (np. apartamenty 2pokojowe), jak też osób będących w służbowej delegacji (apartamenty dla firm). Zachęcamy do rezerwacji noclegu w naszych Apartamentach.

apartament trzypokojowy sypialnia

Wskazówki dojazdu z Dworca Głównego do Apartamentów Aurora

Aby ułatwić naszym Gościom dotarcie do Apartamentów Aurora z Dworca Głównego, przygotowaliśmy odpowiednie wskazówki. Dostępnych jest kilka opcji. Można dotrzeć do nas tramwajem, autobusem MPK, samochodem (taksówką) lub piechotą.

 

jakdojade-logo

Sprawdź najlepszy dojazd z Dworca Głównego do Apartamentów Aurora na jakdojade.pl
Kliknij w ikonkę obok

Do dyspozycji mamy kilka linii tramwajowych, dzięki którym można do nas dojechać w mniej niż 10 minut. Wsiadając na przystanku „Dworzec Główny” do tramwajów 4, 8, 14, 19, 20 i 24 przejeżdżamy pięć przystanków i wysiadamy na ulicy Królewskiej, na przystanku „Urzędnicza”. Aby znaleźć się na miejscu, w naszej siedzibie, czyli na ul. Kazimierza Wielkiego 34, musimy pokonać jeszcze pieszo 170 m. Ulica Kazimierza Wielkiego jest równoległą do ul. Królewskiej.

Jeżeli preferujemy transport za pomocą autobusu MPK – oczywiście jest taka możliwość. Na przystanku autobusowym „Dworzec Główny Wschód” wsiadamy do autobusu nr 292 lub 208 i przejeżdżamy cztery przystanki (czas podróży to 9 minut). Wysiadamy na przystanku „Plac Inwalidów”. Z tego miejsca pozostaje nam jeszcze do przejścia pieszo ok. 10 minut (460 m).

Dla osób, które chcą do nas dojechać samochodem, przedstawiamy poglądową mapkę z zaznaczonym dojazdem z Dworca Głównego. Pragniemy jednocześnie poinformować, że na ulicy Kazimierza Wielkiego od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-20:00 obowiązuje strefa płatnego parkowania. Zwracamy też uwagę na możliwe utrudnienia na drodze spowodowane godzinami szczytu – najczęściej rano (ok. 7:00-9:30) i późnym popołudniem (ok. 16:00-18:00).

 

 

Z Dworca Głównego można do nas dotrzeć również pieszo, do czego bardzo zachęcamy szczególnie te osoby, które mają więcej czasu i lubią spacery. Czas trwania takiego spaceru, w zależności od tempa, to około 30-40 minut.

Doskonała lokalizacja Apartamentów Aurora

Jeżeli szukasz komfortowego miejsca na nocleg w Krakowie – sprawdź koniecznie naszą ofertę. Wiemy, jak istotną kwestią przy wyborze odpowiedniego miejsca na nocleg jest jego lokalizacja. Dzięki temu, że nasze apartamenty sąsiadują ze Starym Miastem, a ponadto są świetnie skomunikowane z Dworcem Głównym – stanowią idealną opcję dla każdej osoby odwiedzającej Kraków. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu z nami.

Szukasz apartamentu w Krakowie z dobrym dojazdem do Dworca Głównego?

Skorzystaj z oferty Apartamentów Aurora – zadzwoń!