Jak dojechać z Apartamentów Aurora do Starej Synagogi?


Stara Synagoga znajduje się na krakowskim Kazimierzu przy słynnej ulicy Szerokiej 24. Budynek ten jest obecnie częścią Muzeum Historycznego Miasta Krakowa. Stanowi wspaniałą atrakcję dla licznie przybywających do tego miasta turystów. Stara Synagoga to cenny zabytek żydowskiej architektury sakralnej i jednocześnie jedna z najstarszych polskich synagog zachowanych w tak dobrym stanie. Poznaj historię Starej Synagogi w Krakowie i przekonaj się, że naprawdę warto zwiedzić to miejsce.

Jak dojechać do Starej Synagogi?

Nasi Goście często pytają, jak można dostać się z Apartamentów Aurora do Starej Synagogi na ul. Szerokiej 24. Aby ułatwić im szybkie i bezproblemowe zaplanowanie dojazdu, przygotowaliśmy kilka niezbędnych wskazówek, które powinny być pomocne.

Naszym Klientom rekomendujemy linię tramwajową nr 24. Podróż rozpoczynamy od przystanku tramwajowego „Urzędnicza” (należy do niego dojść na piechotę z Apartamentów Aurora – jest to 22 m). Tramwaj nr 24 kursuje we wszystkie dni tygodnia kilka razy na godzinę. Jedziemy tym tramwajem dziewięć przystanków (ok. 17 minut) i wysiadamy na przystanku „Św. Wawrzyńca”. Następnie musimy pokonać jeszcze odległość niecałych 200 metrów, aby znaleźć się na miejscu, czyli na ul. Szerokiej 24.

jakdojade-logo

 

Wybierz najlepszy dojazd z Apartamentów Aurora do Starej Synagogi na jakdojade.pl

Kliknij w ikonkę obok

Jak dojechać samochodem do Starej Synagogi?

Do Starej Synagogi można także dojechać taksówką lub własnym samochodem. Poniżej przedstawiamy poglądową mapkę. Jednocześnie przypominamy, że na krakowskim Kazimierzu, podobnie jak i w centrum Krakowa, obowiązuje strefa płatnego parkowania w dni powszechnie w godzinach 10:00-20:00.