Jak dojechać z Apartamentów Aurora do krakowskiego ZOO?


Krakowski Ogród Zoologiczny to jedna z najbardziej popularnych atrakcji, nie tylko dla dzieci. Również dorośli bardzo chętnie przekraczają progi ZOO, aby miło i niebanalnie spędzić tam wolny czas w towarzystwie rodziny i znajomych. Ogród Zoologiczny zlokalizowany jest w zachodniej części Krakowa. Poczytaj więcej na temat krakowskiego ZOO i dowiedz się, dlaczego warto odwiedzić to niezwykłe miejsce.

Jak dojechać do krakowskiego Ogrodu Zoologicznego?

Z racji, że wśród naszych Gości obserwujemy niesłabnące zainteresowanie dojazdem do ZOO, postanowiliśmy przygotować kilka wskazówek dojazdu. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne zapewniło mieszkańcom i turystom specjalną linię autobusową do ZOO. Jest to linia nr 134, która jeździ na trasie od przystanku „Cracovia Stadion” do przystanku „ZOO”, a więc bezpośrednio na miejsce. Podróż tym autobusem trwa około 16 minut.

Naszym Klientom, którzy mają życzenie pojechać do ZOO bezpośrednio z Apartamentów Aurora rekomendujemy następującą trasę. Podróż rozpoczynamy od przystanku „Plac Inwalidów”, gdzie wsiadamy w autobus nr 292. Autobusem przejeżdżamy dwa przystanki i wysiadamy na przystanku „Cracovia Błonia”, z którego w dalszej kolejności będziemy kontynuować podróż już bezpośrednim autobusem nr 134. Łączny czas podróży to około 23 minuty. Cena biletu normalnego wyniesie 3,80 zł, a ulgowego – 1,90 zł. W dni powszednie autobus 134 kursuje co 30 minut, a w weekendy – nawet częściej. Aktualny rozkład jazdy autobusu 134 można znaleźć na stronie internetowej MPK.

jakdojade-logo

 

Sprawdź optymalny dojazd z Apartamentów Aurora do krakowskiego ZOO na jakdojade.pl

Kliknij w ikonkę obok

Jak dojechać samochodem do ZOO w Krakowie?

Do Ogrodu Zoologicznego w Krakowie można także dojechać taksówką lub własnym samochodem. Poniżej przedstawiamy poglądową mapkę. Dostępnych jest kilka alternatywnych tras dojazdu.