Kantory w pobliżu Kazimierza Wielkiego, Kraków


Przebywając w Krakowie, czy to w celach służbowych, czy turystycznych, naszym Klientom często zdarza się, że potrzebują skorzystać z usług kantorów wymiany walut. Przygotowaliśmy krótkie zestawienie kantorów, które znajdują się bliskiej odległości od Apartamentów Aurora. Do niektórych z nich bez problemu można dotrzeć na piechotę, bez konieczności jazdy samochodem, taksówką czy komunikacją miejską.

Oto kantory wymiany walut zlokalizowane w niedalekiej odległości od Apartamentów Aurora:

  • Kantor Baksy, Królewska 82
  • Kantor Wymiany Walut, Karmelicka 1
  • Kantor „Fajny Kantor”, Długa 8

Kantor Baksy, Królewska 82

Kantor prowadzony przez firmę Baksy znajduje się przy ul. Królewskiej 82, czyli w bardzo niedalekiej odległości od Apartamentów Aurora. W tym punkcie prowadzone są różnego rodzaju usługi finansowe: od wymiany walut, poprzez pożyczki pod zastaw, skup i sprzedaż srebra, złota, monet i złotych sztabek, aż po sprzedaż wyrobów tytoniowych i jubilerskich. Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-19:00, a w soboty w godz. 9:00-15:00.

Strona internetowa kantoru Baksy: http://www.baksy.pl

Jak dotrzeć do kantoru Baksy przy Królewskiej 82?

Z Apartamentów Aurora do Kantoru Baksy przy Królewskiej 82 można spokojnie dotrzeć na piechotę. Jest to odległość jedynie 500 m, a więc około 6 min na nogach. Sama trasa nie jest skomplikowana, wystarczy bowiem z ul. Kazimierza Wielkiego skręcić w Urzędniczą, a następnie w Królewską. Wejście do kantoru jest od ul Nowowiejskiej.


 

Kantor Wymiany Walut, Karmelicka 1

Kantor przy ul. Karmelickiej 1 to świetna opcja dla osób, które szukają punktu wymiany walut niedaleko Rynku Głównego, a jednocześnie dość blisko Apartamentów Aurora. Kantor czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-19:00, a w soboty w godz. 9:00-16:00.

Jak dotrzeć do kantoru wymiany walut przy Karmelickiej 1?

Kantor przy Karmelickiej 1 znajduje się w odległości około 1,3 km od Apartamentów Aurora. To dobra opcja na krótki spacer w kierunku Rynku Głównego. Do kantoru można dotrzeć piechotą w ok. 15 min. Można też skorzystać z komunikacji miejskiej, jadąc tramwajem z przystanku Urzędnicza do przystanku Teatr Bagatela (3 przystanki tramwajowe) – czas przejazdu to 11 minut.


 

Kantor „Fajny Kantor”, Długa 8

Oto kolejna propozycja dla osób szukających dobrego kantoru wymiany walut w centrum, niedaleko od Rynku Głównego. „Fajny Kantor” przy ul. Długiej 8 czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00, a w soboty w godz. 10:00-14:00.

Strona internetowa: http://kantor.krakow.pl

Jak dotrzeć do kantoru wymiany walut przy Długiej 8?

Do kantoru przy ul. Długiej 8 można dotrzeć na piechotę lub komunikacją miejską. Jest to fajna opcja dla osób lubiących spacery, bowiem z Apartamentów Aurora można dotrzeć do kantoru na Długiej 8 w nieco ponad 20 min (jest to odległość około 1,7 km). Do kantoru można dojechać także tramwajem, wsiadając na przystanku Urzędnicza i wysiadając na przystanku Basztowa LOT (4 przystanki tramwajowe) – czas przejazdu to 14 minut.