Romantyczne noclegi dla dwojga na Walentynki i nie tylko


Nie od dzisiaj wiadomo, że Kraków jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce – idealnym na romantyczną wycieczkę we dwoje. Bardzo wiele par decyduje się właśnie na weekendowe wypady do Krakowa lub nawet na dłuższe pobyty. W obu przypadkach kwestią do zastanowienia się jest zawsze odpowiedni nocleg dla pary.

apartament w krakowie dla pary

Noclegi dla dwojga – co wybrać?

Na noclegi dla 2 osób decydują się najczęściej zakochane pary, narzeczeni czy nowożeńcy. Takim osobom zależy przede wszystkim na wspólnym spędzeniu czasu, komfortowym odpoczynku i niezależności. Romantyczne wycieczki mają to do siebie, że często bywają zupełnie spontaniczne, jednak mimo to, zawsze należy zastanowić się nad fajnym apartamentem dla dwojga, który doda niezwykłego uroku całej wyprawie.

Rozglądając się za różnymi opcjami zakwaterowania zawsze warto zapytać czy w danym obiekcie są specjalnie przygotowane romantyczne apartamenty dla nowożeńców lub noclegi dla zakochanych na weekend. Parom, które przybywają do Krakowa zależy najczęściej na tym, aby ich miejsce noclegowe znajdowało się w centrum, blisko Rynku Głównego, jednak w spokojnej okolicy. Dla takich osób proponujemy wyjątkową ofertę Apartamentów Aurora.

O naszych apartamentach dla zakochanych

Zakochanym parom, które pragną spędzić niesamowite chwile w Krakowie zawsze proponujemy nasze apartamenty jednopokojowe, przygotowane z myślą właśnie o nich. W ofercie Apartamentów Aurora znajduje się sześć tego typu apartamentów dla pary; apartamenty te charakteryzują się następującym metrażem:

  • 2 apartamenty o powierzchni 30 metrów kwadratowych;
  • 2 apartamenty o powierzchni 13 metrów kwadratowych;
  • 1 apartament o powierzchni 15 metrów kwadratowych;
  • 1 apartament o powierzchni 10 metrów kwadratowych.

W każdym apartamencie jednopokojowym znajduje się sypialnia, aneks kuchenny, łazienka i przedpokój. Sprawdź naszą ofertę. Zarezerwuj już teraz wyjątkowy i romantyczny apartament dla zakochanych.

Romantyczny nocleg dla zakochanych w Krakowie?
Zadzwoń i poznaj atrakcyjną ofertę Apartamentów Aurora!