Nocleg blisko ZOO w Krakowie


Krakowskie ZOO to jedna z wielu wspaniałych atrakcji tego miasta. To miejsce szczególnie ważne dla najmłodszych, ale nie tylko. W ZOO można spotkać grupy znajomych, zakochane pary, małżeństwa z dziećmi, jak też osoby starsze. Każdy z nas uwielbia podziwiać magiczny świat zwierząt. W krakowskim ZOO nie brakuje wspaniałych zwierzaków, dlatego wycieczka w to miejsce stanowi jeden z najciekawszych pomysłów na spędzenie dnia. Jeżeli przyjeżdżamy do Krakowa na wakacje, możemy pomyśleć o znalezieniu noclegów blisko ZOO w Krakowie, aby bez problemu móc się tam dostać. Apartamenty Aurora położone są w bardzo atrakcyjnym miejscu, które może być rewelacyjną bazą wypadową do krakowskiego ZOO.

apartament na noclegi w Krakowie blisko ZOO

apartament na noclegi blisko ZOO w Krakowie

Dlaczego warto wybrać noclegi blisko ZOO w Krakowie?

Wizyta w krakowskim ZOO to Twój priorytet? Apartamenty Aurora położone są w odległości ok. 7,3 km od ZOO. Biorąc pod uwagę, jak dużym miastem jest Kraków, odległość ta jest naprawdę niewielka. Skoro więc nasze apartamenty znajdują się niedaleko ZOO w Krakowie, można spokojnie rozpocząć planowanie wyprawy do Ogrodu Zoologicznego.

Goście Apartamentów Aurora mogą mieć do dyspozycji apartament 1pokojowy (dla 1-2 osób), apartament 2pokojowy (dla 1-4 osób) bądź apartament 3pokojowy (dla 1-6 osób). Wszystkie oferowane przez nas apartamenty są odpowiednio wyposażone. Można w nich spokojnie wypocząć, ponieważ zlokalizowane są w zacisznym miejscu, z dala od głównej drogi i tłumów turystów.

Rezerwacja noclegów blisko krakowskiego ZOO

Chcesz wiedzieć, jak dojechać z Apartamentów Aurora do krakowskiego ZOO? Opcji jest kilka, w zależności od indywidualnych preferencji. Oto skrótowe informacje pomocne w planowaniu wyprawy do krakowskiego ZOO:

  • ZOO znajduje się w odległości około 7,3 km od Apartamentów Aurora;
  • Lubisz przemieszczać się rowerem? Z Apartamentów Aurora można dotrzeć w ok. 25 min rowerem do ZOO;
  • Preferujesz piesze wycieczki? Z naszych apartamentów dotrzesz w około 1,5 h do krakowskiego ZOO;
  • Dla osób, które wolą poruszać się własnym samochodem: jazda do ZOO z Apartamentów Aurora trwa około 15-18 minut, w zależności od natężenia ruchu miejskiego;
  • Równie dobrym środkiem transportu będzie komunikacja miejska, dzięki której do ZOO można od nas dotrzeć już w nieco ponad 20 minut. Autobus MPK podjeżdża tuż obok ZOO.

Zależy Ci na znalezieniu komfortowych noclegów w pobliżu ZOO w Krakowie? Nie musisz dłużej szukać. Zarezerwuj już teraz wygodne apartamenty blisko ZOO – Apartamenty Aurora zapraszają w swoje progi wszystkich zainteresowanych!

Poszukujesz noclegów w Krakowie niedaleko ZOO?

Skorzystaj z oferty Apartamentów Aurora!