Nocleg blisko Dworca PKS w Krakowie


Będąc na etapie przygotowań do wyjazdu do Krakowa najczęściej zaczynamy od wyboru odpowiedniego miejsca noclegowego. Nie ulega wątpliwości, że jednym z najważniejszych kryteriów, oprócz ceny, jest lokalizacja.

Większości zależy, aby wybrane lokum na nocleg było położone blisko dworca PKS w Krakowie. Nawet niekoniecznie musi ono być zlokalizowane w odległości 2 min spacerem, czyli tuż obok Dworca PKS – to zupełnie nie o to chodzi. Ważne jest, aby nocleg znajdował stosunkowo niedaleko i był dobrze skomunikowany z Dworcem PKS i innymi istotnymi dla nas miejscami. Jeżeli właśnie poszukujesz komfortowych noclegów w Krakowie blisko Dworca PKP, zapoznaj się z propozycją Apartamentów Aurora.

noclegi blisko dworca pks kraków

apartament na noclegi w Krakowie blisko Dworca PKS

Zainteresuj się noclegami blisko krakowskiego Dworca PKS

Nocleg w pobliżu Dworca PKS to dla Ciebie bardzo ważna sprawa, a jednocześnie lubisz relaksować się z dala od miejskiego hałasu? Wypoczynek w naszych apartamentach to same zalety. Doskonała lokalizacja (blisko centrum, ale w spokojniejszej okolicy), komfortowe pokoje, niezbędne wyposażenie, a także położenie niedaleko Dworca PKS w Krakowie. U nas można zarezerwować apartamenty według własnych potrzeb. Dla Gości udostępnione są następujące apartamenty:

Dla osób, które odwiedzają Kraków w celach biznesowych przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm.

Rezerwacja noclegów blisko Dworca PKS w Krakowie

Zainteresowała Cię nasza oferta na komfortowe noclegi blisko krakowskiego Dworca PKS? Chcesz wiedzieć, jak dojechać z Dworca PKS w Krakowie do Apartamentów Aurora? Nasze apartamenty znajdują się w odległości ok. 3 km od Dworca PKS, a więc bardzo blisko. Sprawdź, w jaki sposób możesz dostać się z naszych apartamentów do Dworca PKS:

  • Około 30 min spacerem do Dworca PKS;
  • Około 11 min rowerem do Dworca PKS;
  • Około 10 min samochodem;
  • Około 10 min jazdy komunikacją miejską, a następnie 170 m piechotą z przystanku tramwajowego lub 460 m piechotą z przystanku autobusowego.

Jeśli jesteś zdecydowany, aby skorzystać z oferty Apartamentów Aurora, już teraz skontaktuj się z nami bądź po prostu wypełnij formularz rezerwacji noclegów blisko Dworca PKS w Krakowie.

Nocleg blisko Dworca PKS w Krakowie poszukiwany?

Już teraz sprawdź ofertę Apartamentów Aurora!