Apartamenty na nocleg w Krakowie blisko Wawelu


Podczas podróży dla wielu z nas priorytetową kwestią jest lokalizacja naszego noclegu. Będąc w Krakowie odwiedzającym zależy na bliskiej odległości od Wawelu, Kościoła Mariackiego lub po prostu Rynku Głównego. Przeglądając przeróżne oferty nie warto decydować się na opcję noclegu tuż obok Wawelu i ścisłego centrum – jest tam na ogół bardzo głośno i tłoczno. Warto zdecydować się na rezerwację apartamentu niedaleko Wawelu, aby można było tam dojść spokojnym spacerem w około 30 minut. Taką ofertę proponują Apartamenty Aurora, które swoją siedzibę mają przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Lokalizacja w odległości ok. 3 km od Wawelu, blisko centrum, jednak w zacisznej okolicy, dzięki czemu można spokojnie odpocząć od miejskiego zgiełku.

apartament na nocleg w Krakowie blisko Wawelu

apartament na nocleg w Krakowie blisko Wawelu

Czym wyróżniają się apartamenty w Krakowie blisko Wawelu?

Wynajęcie noclegu w apartamencie blisko Wawelu to przede wszystkim ogromna wygoda. Wawel położony jest w ścisłym centrum Krakowa i to właśnie w tych okolicach chcemy przebywać podczas pobytu w Krakowie – zarówno jako turyści, jak i osoby, które odwiedzają to miasto w celach służbowych. Nocleg w pobliżu Wawelu to także oszczędność czasu w przypadku weekendowego wypadu do Krakowa, gdy zależy nam na zwiedzaniu najważniejszych atrakcji Krakowa zlokalizowanych w pobliżu Rynku Głównego. Będąc na Wawelu warto zobaczyć m.in. Groby Królewskie oraz Kaplicę Zygmuntowską.

Naszym Klientom proponujemy komfortowe apartamenty jednopokojowe (dla 1-2 osób), apartamenty dwupokojowe (dla 1-4 osób) oraz apartamenty trzypokojowe (dla 1-6 osób). W naszych apartamentach stawiamy na wygodę i odpowiednią jakość oferowanych usług. W Apartamentach Aurora zrelaksujesz się i spędzisz miło czas, a dodatkowo – lokalizacja w odległości ok. 3 km od Wawelu to najlepsza opcja, niezależnie od celu wizyty w Krakowie.

Rezerwacja noclegu w Krakowie niedaleko Wawelu

Z Apartamentów Aurora, czyli z ul. Kazimierza Wielkiego można zorganizować sobie bardzo przyjemną przechadzkę na Wawel – około 30 min spacerem do Wawelu będzie świetną okazją przyjemnego spędzenia czasu i podziwiania uroczych zakątków Krakowa. Niewątpliwie taki spacer ma wiele innych zalet, jak chociażby możliwość zatrzymania i złapania oddechu w dowolnej chwili, na przykład na jednej z romantycznych ławeczek na Plantach. Dla osób, które uwielbiają poruszać się rowerem mamy równie pozytywną informację – z Apartamentów Aurora można dotrzeć w około 10 min rowerem do Wawelu, do czego również bardzo zachęcamy. Zastanawiasz się, jak możesz zamówić dla siebie nocleg w pobliżu Wawelu w naszych Apartamentach? Zapraszamy do formularza rezerwacji noclegów blisko Wawelu na naszej stronie.

Chcesz zarezerwować apartament na nocleg w Krakowie niedaleko Wawelu?

Zadzwoń do Apartamentów Aurora już teraz!