Elegancki apartament w Krakowie dla grup 5, 6, 7, 8, 10, 12 i 15 osób


Zdarza się, że w podróż do Krakowa wybieramy się większą grupą – ze znajomymi, przyjaciółmi, rodziną. Oprócz wspólnie spędzonego czasu zależy nam też wtedy na komfortowym noclegu dla każdej osoby. Idealnym rozwiązaniem dla większych grup jest nocleg w jednym miejscu. Dzięki temu poszczególne osoby nie muszą pokonywać pomiędzy sobą większych odległości, aby móc spotkać się i spokojnie porozmawiać przed snem. Najbardziej wygodną i preferowaną przez zorganizowane grupy opcją jest wybór apartamentu w Krakowie dla 5, 6, 7, 8, 10, 12 i 15 osób.

Apartament w Krakowie dla 12 osób

Dlaczego warto zastanowić się nad apartamentem w Krakowie dla grup 5, 6, 7, 8, 10, 12 i 15 osób?

Wiele schronisk i hosteli oferuje dla swoich Klientów ogromne sale, które mogą pomieścić duże grupy. Nie da się jednak ukryć, że warunki oferowane przez tego typu miejsca nie należą do najbardziej komfortowych. Jeśli zależy nam na połączeniu możliwości noclegu większej grupy z wygodą i atrakcyjnością – warto pomyśleć o odpowiednim noclegu w Krakowie dla 5, 6, 7, 8, 10, 12 i 15 osób.

W ofercie Apartamentów Aurora znajduje się sześć apartamentów 1-pokojowych, dwa apartamenty 2-pokojowe oraz dwa apartamenty 3-pokojowe. W apartamencie 1-pokojowym mogą zakwaterować się dwie osoby, w apartamencie 2-pokojowym cztery osoby, zaś w apartamencie 3-pokojowym – aż sześć osób.

Apartamenty Aurora oferują swoim Klientom różne kombinacje (połączenia) poszczególnych apartamentów, dzięki czemu można uzyskać idealne dla danej grupy rozwiązanie w postaci noclegu dla wieloosobowej grupy. W zależności od potrzeb Klientów i dostępności poszczególnych apartamentów można konstruować kombinacje w dowolny możliwy sposób.

Możliwości rezerwacji apartamentu w Krakowie dla 5, 6, 7, 8, 10, 12 i 15 osób

Dla naszych Klientów, którzy chcieliby zarezerwować nocleg dla większej grupy osób proponujemy następujące kombinacje dostępnych apartamentów:

  • nocleg dla 5 osób (opcja 1: apartament 2-pokojowy + apartament 1-pokojowy lub opcja 2: apartament 3-pokojowy)
  • nocleg dla  6 osób (apartament 3-pokojowy)
  • nocleg dla grupy 7 osób (apartament 3-pokojowy + apartament 1-pokojowy)
  • apartament dla grupy 8 osób (apartament 3-pokojowy + apartament 1-pokojowy)
  • grupa 10 osób (apartament 3-pokojowy + apartament 2-pokojowy)
  • nocleg dla dużej grupy 12 osób (dwa apartamenty 3-pokojowe)
  • noclegi dla grupy składającej się z 15 osób (dwa apartamenty 3-pokojowe + apartament 2-pokojowy)

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące oferty Apartamentów Aurora zachęcamy do kontaktu z nami – z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Osoby zainteresowane rezerwacją apartamentu w Krakowie dla 5, 6, 7, 8, 10, 12 i 15 osób zapraszamy do wypełnienia formularza rezerwacyjnego na naszej stronie internetowej. Ceny poszczególnych apartamentów znajdują się na podstronie Cennik.

Potrzebujesz apartamentu w Krakowie dla 5, 6, 7, 8, 10, 12, 15 osób?

W ofercie Apartamentów Aurora znajdziesz idealne rozwiązanie!