Apartament na nocleg z możliwością płatności kartą w Krakowie


Obecnie coraz więcej osób na całym świecie korzysta z udogodnień w postaci płatności kartą. Coraz rzadziej nosimy przy sobie gotówkę. Jest to związane przede wszystkim z bezpieczeństwem, a także z naszą wygodą. Wybierając się na wakacje, na przykład do Krakowa, spokojnie możemy sobie na to pozwolić wybierając nocleg z akceptacją kart płatniczych.

Dzięki kartom płatniczym nie musimy się o nic martwić, tylko załatwić sprawę płatności na miejscu. Apartamenty Aurora oferują możliwość płatności kartą. Warto z takiej opcji skorzystać, wybierając się na urlop do Krakowa.

apartament platnosc karta krakow

nocleg w apartamencie z możliwością płatności kartą w krakowie

Apartamenty oferujące płatność kartą na miejscu

W korzystnej ofercie Apartamentów Aurora znajdują się różne opcje noclegów. Mogą to być apartamenty 1-pokojowe, 2-pokojowe oraz 3-pokojowe. Odpowiednio przeznaczone są one dla dwóch, czterech i sześciu osób. W naszych apartamentach z powodzeniem nocować mogą większe grupy, a także osoby, które do Krakowa przyjeżdżają w celach służbowych – na delegacjach. Dla takich osób przygotowaliśmy specjalną ofertę noclegów z akceptacją kart płatniczych w Krakowie.

Apartamenty Aurora zlokalizowane są w bardzo atrakcyjnej okolicy – niedaleko Rynku Głównego (to tylko 15 min spacerem), jednak z dala od największego zgiełku charakterystycznego dla centrum miasta, przy ul. Kazimierza Wielkiego. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy komfortowe pokoje w apartamentach z dostępem do internetu bezprzewodowego. Dodatkowym udogodnieniem jest akceptacja kart płatniczych – możliwa płatność na miejscu kartą.

Zarezerwuj nocleg z akceptacją kart płatniczych

Oprócz płatności kartą, świetnej lokalizacji, dostępu do wi-fi nasze apartamenty mają jeszcze inne ważne zalety. W okolicy znajdują się wszystkie niezbędne punkty usługowe, jak chociażby sklep, apteka, piekarnia, fryzjer i wiele innych. W bardzo bliskiej odległości od Apartamentów Aurora zlokalizowany jest przystanek tramwajowy i autobusowy, skąd można dojechać w różne rejony Krakowa i nie tylko, na przykład do ZOO, Teatru Słowackiego czy Kopalni Soli Wieliczka. Zapraszamy w nasze progi  wszystkie osoby, którym zależy na spokojnym relaksie w Krakowie. Wszystkim zainteresowanym przypominamy, że płatność kartą na miejscu jest u nas możliwa.

Poszukiwany nocleg z akceptacją kart płatniczych w Krakowie?

Apartamenty Aurora zapraszają – zadzwoń!