Apartament dla niepalących w Krakowie


Wyjeżdżając na urlop czy w podróż służbową zawsze poszukujemy noclegu, który odpowiada naszym oczekiwaniom. Ważnym kryterium związanym z komfortem wypoczynku w wybranym miejscu jest fakt, czy palenie jest tam zabronione.

Jesteś zainteresowany noclegiem dla niepalących w Krakowie? Zapach papierosów nie każdemu odpowiada. Osoby, które nie palą – zazwyczaj także nie życzą sobie palenia biernego, do którego mogą zmuszać ich współtowarzysze podróży bądź hotelowi sąsiedzi. Jeśli planujesz pobyt w Krakowie i nie znosisz dymu oraz zapachu papierosów – skorzystaj z oferty apartamentów dla niepalących w Krakowie.

Jednopokojowy apartament dla niepalących w Krakowie

Jednopokojowy apartament dla niepalących w Krakowie

Komfortowy nocleg dla niepalących w Krakowie

W Apartamentach Aurora obowiązuje całkowity zakaz palenia (tutaj szczegóły) dlatego jeśli chcesz odpoczywać z dala od nieprzyjemnego zapachu tytoniu – wybierz nocleg dla niepalących w Krakowie, w jednym z naszych komfortowych apartamentów, do których należą:

Nasza oferta noclegu dla niepalących w Krakowie skierowana jest do każdego. Zapraszamy do nas turystów i osoby, którym zależy na wynajmie krótkoterminowym. W naszej ofercie znajdują się również apartamenty dla firm, dlatego zapraszamy w nasze progi osoby na delegacjach, odbywające podróże służbowe do pięknego miasta Krakowa. Nasze apartamenty są przyjazne rodzinom z dziećmi.

Dokonaj rezerwacji apartamentu dla niepalących w Krakowie

Niezależnie od tego, czy wybierasz się do Krakowa na weekend, na delegację czy też na dłuższy urlop – jeśli nie chcesz borykać się z wszechobecnym dymem papierosowym, zarezerwuj nocleg dla niepalących w Krakowie w Apartamentach Aurora. Nasza lokalizacja to spokojna okolica przy ul. Kazimierza Wielkiego, tylko 15 min piechotą od Rynku Głównego. Wybierz jeden z naszych apartamentów i ciesz się spokojnym relaksem w stolicy Małopolski.

Chcesz zarezerwować nocleg dla niepalących w Krakowie?

Zadzwoń teraz!